سایت در حال ارتقاء است.

کلیهٔ سفارش‌های شهر تهران در روزهای پنج‌شنبه به صورت رایگان ارسال می‌گردد.

هزینهٔ ایاب و ذهاب کلیهٔ خدمات در شهر تهران در روزهای پنج‌شنبه رایگان می‌باشد.

تعمیرات

امروزه ماشین حساب در زندگی روزمره نقش مهمی دارد که با قیمت رو به رشد آنها تقاضا برای تعمیرات بسیار بالا رفته است. ما در minator.ir به کمک شما آمده ایم تا در این راه نقش کوچکی را ایفا کنیم.

انواع خدماتی که به این منظور در minator.ir ارائه می‌شود:

  1. بازیابی کارایی دکمه‌ها: همهٔ ما در طول زندگی با این اشکال مواجه شده‌ایم که بعضی از دکمه های ماشین حساب، کنترل تلویزیون و … به سختی کار کند و یا اصلاً کار نکند. این اتفاق بسیار آزار دهنده است. گاهاً مجبور شده ایم که آن وسیله را با یک ابزار نو جایگزین کنیم که هزینهٔ زیادی را برایمان رقم زده است. اما خوشبختانه در بیشتر این موارد، اشکال به وجود آمده با هزینهٔ بسیار کمتر قابل رفع خواهد بود.
  2. بازیابی ال سی دی: این اشکال هم از اشکال های رایج است که هیچ گریزی از آن وجود ندارد. همهٔ ماشین حساب ها و دیگر وسایلی که دارای ال سی دی هستند پس از گذشت زمان با این اشکال مواجه می‌شوند که بعضی از رقم ها و یا حتی همهٔ آنها ناقص نشان داده می‌شود و یا اصلاً نشان داده نمی‌شود. خیلی اوقات با ماشین حسابی مواجه شده‌ایم که روشن نمی‌شده و با تعویض باتری هم به جایی نرسیده‌ایم. این روشن نشدن ممکن است به همین دلیل باشد که البته خوشبختانه قابل حل است. گفتنی است که با نگهداری درست از ماشین حساب می‌توان وقوع این حادثه را تا ده ها سال به تأخیر انداخت.
  3. تعویض ال سی دی شکسته: اگر به هر دلیلی ال سی دی ماشین حساب شما شکسته است، ال سی دی قابل تعویض خواهد بود. متأسفاته ال سی دی مربوط به بعضی از مدل‌ها یافت نمی‌شود. در هر صورت جبران این شکستگی هزینه بیشتری را نسبت به دو اشکال قبل بر شما تحمیل خواهد کرد. پس همهٔ سعی خود را به کار بگیرید تا از سقوط ماشین حساب‌تان بر زمین جلوگیری کنید!
  4. پاک شدن ارقام و نمادهای روی دکمه ها: در این حالت اگر دکمه های دیگر برای ماشین حساب شما موجود باشد، دکمه های قبلی را با دکمه های جدید جایگزین می‌کنیم. در غیر این صورت از برچسب های شیشه‌ای روی همان دکمه های قبلی استفاده می‌کنیم که هرچند مثل روز اول نمی‌شود اما کارتان راه خواهد افتاد!
  5. دیگر اشکالات : اگر به هر دلیلی ماشین حساب شما آسیب دیده و یا روشن نمی‌شود آن را به ما بسپارید.

برای خرید یا تعمیر ماشین حساب های خود با ما در :
فضای مجازی @minator
یا با شماره ی
09023031055 در تماس باشید